Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
BIST 100.237
DOLAR 5,7414
EURO 6,3289
ALTIN 279,52
izmir escort bursa escort bursa escort denizli escort gaziantep escort escort izmir escort istanbul istanbul escort bayanlar izmir escort bursa escort izmir escort antalya escort izmir escort porno izle mobil porno

Ankaragücü – Erzurumspor maçında Halil Umut Meler düdük çalacak148 defa okundu

kategorisinde, 21 Şub 2019 - 10:39 tarihinde yayınlandı
Ankaragücü – Erzurumspor maçında Halil Umut Meler düdük çalacak

Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasındaki Beşiktaş – Fenerbahçe derbisini Bülent Yıldırım yönetecek. 

Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinden yayınlanan Merkez Hakem Kurulu’nun belirlediği listeye göre Beşiktaş – Fenerbahçe derbisini Bülent Yıldırım yönetecek. Süper Lig’in 23. haftasında oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle: 

Yarın 
20.30 Göztepe – Trabzonspor: Mustafa Öğretmenoğlu 
20.30 Çaykur Rizespor – Evkur Yeni Malatyaspor: Hüseyin Göçek 

23 Şubat Cumartesi 
13.30 Demir Grup Sivasspor – Antalyaspor: Cüneyt Çakır 
16.00 Aytemiz Alanyaspor – Kasımpaşa: Abdulkadir Bitigen 
19.00 Medipol Başakşehir – Bursaspor: Halis Özkahya 

24 Şubat Pazar 
13.30 MKE Ankaragücü – Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Halil Umut Meler 
16.00 Atiker Konyaspor – İstikbal Mobilya Kayserispor: Arda Kardeşler 
19.00 Galatasaray – Akhisarspor: Suat Arslanboğa 

25 Şubat Pazartesi 
21.00 Beşiktaş – Fenerbahçe: Bülent Yıldırım 

İHA

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar
YORUM YAZ

sanalbasin.com üyesidir