Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

Erzurum – Göztepe maçını Cüneyt Çakır yönetecek819 defa okundu

kategorisinde, 04 Kas 2020 - 12:59 tarihinde yayınlandı
Erzurum – Göztepe maçını Cüneyt Çakır yönetecek

Süper Lig’in 8. haftasında oynanacak olan mücadelelerde düdük çalacak hakemler açıklandı. Haftanın açılış maçı olan Gaziantep Futbol Kulübü – Beşiktaş karşılaşmasında düdük Yaşar Kemal Uğurlu’da olacak.

Süper Lig’in 8. haftasında 6 Kasım Cuma, 7 Kasım Cumartesi ve 8 Kasım Pazar günü oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler belirlendi. 8. haftanın açılış mücadelesi olan Gaziantep Futbol Kulübü – Beşiktaş maçını Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek.
Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre Süper Lig’in 8. haftasında görev yapacak hakemler şu şekilde:

6 Kasım Cuma
20.00 Gaziantep Futbol Kulübü – Beşiktaş: Yaşar Kemal Uğurlu

7 Kasım Cumartesi
13.30 Kasımpaşa – Antalyaspor: Serkan Tokat
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Göztepe: Cüneyt Çakır
16.00 Aytemiz Alanyaspor – Trabzonspor: Ali Palabıyık
19.00 Fenerbahçe – Konyaspor: Halis Özkahya

8 Kasım Pazar
13.30 Yeni Malatyaspor – Denizlispor: Mete Kalkavan
13.30 MKE Ankaragücü – Fatih Karagümrük: Suat Arslanboğa
16.00 Kayserispor – Atakaş Hatayspor: Volkan Bayarslan
16.00 Medipol Başakşehir – Gençlerbirliği: Mustafa Öğretmenoğlu
19.00 Sivasspor – Galatasaray: Abdulkadir Bitigen

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar
YORUM YAZ