Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
--
--
--
--
Son Dakika Haberler

Erzurum’da Cumhur İttifakı merkez ilçe belediyelerinin meclis üyesi adayları kesinleşti.942 defa okundu

, , kategorisinde, 20 Şub 2024 - 20:20 tarihinde yayınlandı
Erzurum’da Cumhur İttifakı merkez ilçe belediyelerinin meclis üyesi adayları kesinleşti.

Yerel seçimler öncesinde belediye başkan adaylarının ardından siyasi partilerde meclis üyesi adayları da belirlendi. Erzurum’da Cumhur İttifakı’nın merkez ilçe belediyeleri meclis üyesi adayları da netleşti. Önümüzdeki 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde belediye başkan adaylarının yanı sıra siyasi partilerin belediyeler için göstereceği meclis üyesi adayları da merak ediliyordu. Bu kapsamda Erzurum’da Cumhur İttifakı merkez ilçe belediyeleri Yakutiye, Palandöken ve Aziziye’nin meclis üyesi adayları kesinleşti.

Yakutiye ilçesi meclis üye listesi

1-Arzu Sırmacı

2-Yavuz Başcı

3-Münir Akdemir

4-Emre Akar

5-Hasan Yamaç

6-İhsan Karabulut

7-Fatih Güneyin

8-Cengiz Tosun

9-Emrah Atan

10-Atilla Yağanoğlu

11-Mustafa Toköz

12-Dilara A. Erturan

13-Ümit Kotanoğlu

14-Nurettin Demir

15-Ubeydullah Bekmez

16-Erdem Selçuk

17-Necmettin Koç

18-Selçuk Yıldız

19-M.Ekrem Şoraklı

20-Ömer Faruk Bentoğlu

21-Erkan Şirin

22-Yasin Güraksın

23-Şahabettin Fırat

24-M.Sefa Erdem

25-Gökhan Genç

26-Ubedullah Talay

27-Büşra Yıldız

28-Yakup Yılmaz

Kontenjan Aday

1-İbrahim Çelebi

2-Fatih İpek

3-Osman Yıldız

Aziziye ilçesi meclis üye listesi

1-Mehmet Akarsu

2-Mehmet Akif Dorman

3-Mürsel Etegül

4-Hüseyin Güler

5-Rıza Altunayar

6-Ayşe Aydın

7- Mahmut Budakın

8-Ali Aydın

9-Zafer Ala

10-Cemil Mola

11-Emre Uğan

12-Abdurrahman Kacur

13-Selçuk Sengir

14-Serkan Yıldız

15-Adem Çevrim

16-Ümit Efe

17-Burhanettin Tayan

18-Abdullah Kartal

19-Orhan Tınğ

20-Çetin Dönmez

21-Sait Kahrıman

22-Turgut Akdoğan

Kontenjan Aday

1-Pınar Burkankulu Karadeniz

2-İlhan Kervan

3-Naim Aydın

Palandöken ilçesi meclis üye listesi

1-Ömer Düzgün

2-Serhat Akyüz

3-Abdullah Samancı

4-Seyfettin Liman

5-Tarık Yıldırım

6-Emre Mola

7-Altan Arslan

8-Saniye Tokçe

9-Mehmet Salih Yıldırım

10-Hamza Özkan

11-Ahmet Sağlam

12-Abdulhadi Öztaş

13-Hikmet Kılıç

14-Figen Kant

15-Burhanettin Atmaca

16-Erdal İnalcık

17-İhsan Aydın

18-Samih Kavaz

19-Şeref Doğan

20-Gürkan Sönmez

21-Serdal Akan Özer

22-Metehan Aydağ

23-A. Bahadır Arasoğlu

24-Emrah Çelik

25- Hüseyin Alkış

26-Merve Elmas

27-İlhami Tanas

28-Sevda Karatepe

Kontenjan Aday

1-M. Gökberk Kocaaliler

2-Vakur Alemdar

3-Yücel Berksoy

Kaynak:Pusula Gazetesi

Haber Editörü : Tüm Yazıları
YORUM YAZ