Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
BIST 106.588
DOLAR 5,7117
EURO 6,2993
ALTIN 268,71
izmir escort bursa escort bursa escort denizli escort gaziantep escort escort izmir escort istanbul istanbul escort bayanlar izmir escort bursa escort izmir escort antalya escort izmir escort porno izle mobil porno

Süper Lig’de haftanın hakemleri açıklandı146 defa okundu

kategorisinde, 06 Kas 2019 - 13:37 tarihinde yayınlandı
Süper Lig’de haftanın hakemleri açıklandı

Süper Lig’in 11. haftasında oynanacak karşılaşmaları yönetecek hakemler belli oldu.

Süper Lig’de 11. hafta heyecanı 8, 9 ve 10 Kasım’da oynanacak karşılaşmalarla yaşanacak. Bu hafta oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler de belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinden açıklanan Merkez Hakem Kurulu atamalarına göre haftanın hakemleri şöyle:

8 Kasım Cuma

20.30 Fenerbahçe – Kasımpaşa: Ali Palabıyık

9 Kasım Cumartesi

15.00 Gençlerbirliği – İstikbal Mobilya Kayserispor: Ali Şansalan
17.30 Çaykur Rizespor – Antalyaspor: Yaşar Kemal Uğurlu
17.30 DG Sivasspor – İH Konyaspor: Mete Kalkavan
20.00 Gaziantep FK – Galatasaray: Cüneyt Çakır

10 Kasım Pazar:

14.00 Göztepe – Yeni Malatyaspor: Arda Kardeşler
16.30 Trabzonspor – Aytemiz Alanyaspor: Abdulkadir Bitigen
19.00 Beşiktaş – Denizlispor: Özgür Yankaya
19.00 Medipol Başakşehir – MKE Ankaragücü: Zorbay Küçük

İHA

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar
YORUM YAZ

sanalbasin.com üyesidir Instagram profile picture size