Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

Süper Lig’de ilk 4 haftanın programı açıklandı614 defa okundu

kategorisinde, 01 Eyl 2020 - 10:39 tarihinde yayınlandı
Süper Lig’de ilk 4 haftanın programı açıklandı

ürkiye Futbol Federasyonu, 11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lig’de ilk 4 haftanın programını açıkladı. Sezon Çaykur Rizespor-Fenerbahçe maçıyla başlayacak. 3. haftadaki Galatasaray-Fenerbahçe derbisi, 27 Eylül Pazar saat 19.00’de oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’de ilk 4 haftanın programını açıkladı. Süper Lig, 11 Eylül Cuma günü saat 20.00’de oynanacak olan Çaykur Rizespor-Fenerbahçe karşılaşmasıyla başlayacak. Ligin ilk haftasındaki Trabzonspor-Beşiktaş mücadelesi, 13 Eylül Pazar saat 20.00’de oynanacak. 3. haftadaki Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ise 27 Eylül Pazar saat 19.00’da. Süper Lig’de ilk 4 haftanın programı şu şekilde:

1. HAFTA
11 Eylül Cuma
20.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe

12 Eylül Cumartesi
17.00 DG Sivasspor-Alanyaspor
17.00 Karagümrük-Yeni Malatya
20.00 Göztepe-Denizlispor
20.00 Galatasaray-Gaziantep FK

13 Eylül Pazar
17.00 Ankaragücü-BB Erzurumspor
17.00 Kayserispor-Kasımpaşa
20.00 Antalyaspor-Gençlerbirliği
20.00 Trabzonspor-Beşiktaş

14 Eylül Pazar
20.00 Hatayspor-Başakşehir


2. HAFTA
18 Eylül Cuma
20.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe

19 Eylül Cumartesi
13.30 Gençlerbirliği-Konyaspor
16.00 Denizlispor-Trabzonspor
19.00 Alanyaspor-Kayserispor
19.00 Beşiktaş-Antalyaspor

20 Eylül Pazar
13.30 BB Erzurumspor-Sivasspor
16.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor
19.00 Gaziantep FK-Karagümrük
19.00 Başakşehir-Galatasaray

21 Eylül Pazartesi
20.00 Fenerbahçe-Hatayspor

3. HAFTA
25 Eylül Cuma
20.00 Karagümrük-Başakşehir

26 Eylül Cumartesi
13.30 Kayserispor-BB Erzurumspor
16.00 Hatayspor-Kasımpaşa
16.00 Göztepe-Gaziantep FK
19.00 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor

27 Eylül Pazar
13.30 Çaykur Rizespor-Alanyaspor
16.00 Sivasspor-Ankaragücü
16.00 Konyaspor-Beşiktaş
19.00 Galatasaray-Fenerbahçe

28 Eylül Pazartesi
20.00 Antalyaspor-Denizlispor

4. HAFTA
2 Ekim Cuma
20.00 Ankaragücü-Kayserispor
20.00 Gaziantep FK-Trabzonspor

3 Ekim Cumartesi
13.30 Yeni Malatyaspor-Antalyaspor
16.00 BB Erzurumspor-Çaykur Rizespor
16.00 Başakşehir-Göztepe
19.00 Fenerbahçe-Karagümrük

4 Ekim Pazar
13.30 Denizlispor-Konyaspor
16.00 Alanyaspor-Hatayspor
16.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği
19.00 Kasımpaşa-Galatasaray

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar
YORUM YAZ