Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

Süper Lig’in tüm transferleri1094 defa okundu

kategorisinde, 06 Eki 2020 - 20:01 tarihinde yayınlandı
Süper Lig’in tüm transferleri

2020-2021 sezonu yaz transfer tescil dönemi dün akşam sona erdi ve Süper Lig’deki takımların kadroları da şekillendi.

Süper Lig’deki 21 takımın aldığı ve gönderdiği oyuncuların tamamı şu şekilde:

BB ERZURUMSPOR
GELENLER
Arvydas Novikovas – Legia Warszawa
Mitchell Donald – Y. Malatyaspor
Armando Sadiku – Levante
Fabien Farnolle – Y. Malatyaspor
Adolphe Teikeu – FC Sochaux
Petrus Boumal – Ural
Kaan Kanak – Alanyaspor
Arturo Mina – Y. Malatyaspor
Muhammed Gönülaçar – Ümraniyespor
Mücahid Albayrak – Gaziantep FK
Ricardo Gomes – Sharjah FC
Cengizhan Bayrak – BB Erzurum U19
Muhammed Furkan Özhan – BB Erzurum U19
Leo Schwechlen – Kulüpsüz

GİDENLER
Osman Şahin – Ofspor
Mahamadou Ba – Bandırmaspor
Aykut Demir – Boluspor
Muhammed Furkan Özhan – Ağrı 1970 Spor
Emin Polat – Ağrı 1970 Spor
Cengizhan Bayrak – Ağrı 1970 Spor
Alperen Bektaş – 1877 Alemdağ
Tunay Deniz – K. Offenbach
Sefa Akgün – 24 Erzincanspor
Ibrahim Sehic – Konyaspor
Jasmin Scuk – Altay SK
Yusuf Gültekin – Ümraniyespor
Batuhan Artarslan – Ümraniyespor
Mickael Pote – Bandırmaspor
Muhammed Gönülaçar – Kocaelispor
Cem Barlık – Kulüpsüz
Merthan Acil – Kariyer sonu
Mücahid Albayrak – Gaziantep FK
Hasan Ayaroğlu – Alanyaspor
Yusuf Acer – Ç. Rizespor

BAŞAKŞEHİR
GELENLER
Berkay Özcan – Hamburg
Ravil Tagir – Altınordu
Okechukwu Azubuike – Pyramids FC
Giuliano – Nasr
Hasan Ali Kaldırım- Fenerbahçe
Rafael – Lyon
Deniz Türüç – Fenerbahçe
Boli Bolingoli – Celtic
Nacer Chadli – Monaco

GİDENLER
Ange Belibi – Boluspor
Milos Jojic – Partizan
Alican Özfesli – Boluspor
Mustafa Kutay Peksen – Bayrampaşa
Mert Celik – Neftçi Bakü
Muharrem Öner – Erokspor
Muhammet Arslantaş – Boluspor
Gökhan İnler – Adana Demirspor
Abdulkadir Çelik – Somaspor
Yusuf Avcılar – 52 Orduspor FK
Salim Farsak – FC Shkupi
Eljero Elia – Utrecht
Miguel Vieira – Waasland Beveren
Joseph Attamah – Kayserispor
Furkan Soyalp – Gaziantep FK
Atabey Çiçek – KVC Westerlo
Aziz Behich – Kayserispor
Berkay Özcan – Hamburg
Robinho – Kulüpsüz
Gael Clichy – Kulüpsüz
Doğanay Kılıç – Kulüpsüz

TRABZONSPOR
GELENLER
Vitor Hugo – Palmeiras
Fousseni Diabate – Leicester
Flavio – EC Bahia
Anders Trondsen – Rosenborg
Muhammet Taha Tepe – Altınordu
Anil Başaran – Balıkesirspor
Marlon – Fluminense
Stiven Plaza – Real Valladolid
Benik Afobe – Stoke
Lewis Baker – Chelsea
Djaniny – Ahli

GİDENLER
Nemanja Andusic – Velez Mostar
Dogan Erdogan – Ç. Rizespor
Jose Sosa – Fenerbahçe
Filip Novak – Fenerbahçe
Alexander Sörloth – Crystal Palace
Guilherme – GD Alvarenga
Manuel da Costa – Kulüpsüz
Manoel – Cruzeiro
Badou Ndiaye – Stoke

FENERBAHÇE
GELENLER
Marcel Tisserand – Wolfsburg
Nazim Sangare – Antalyaspor
Dimitrios Pelkas – PAOK
Mauricio Lemos – Las Palmas
Ismail Yüksek – Gölcükspor
Filip Novak – Trabzonspor
Diego Perotti – Roma
Mert Hakan Yandaş – Sivasspor
Papiss Demba Cisse – Alanyaspor
Caner Erkin – Beşiktaş
Enner Valencia – Tigres UANL
Mame Thiam – Kasımpaşa
Jose Sosa – Trabzonspor
Gökhan Gönül – Beşiktaş
Sinan Gümüş – Genoa
Barış Sungur – Bucaspor 1928
Mbwana Samatta – Aston Villa
Kemal Ademi – FC Basel

GİDENLER
Vedat Muriqi – Lazio
Jailson – DL Pro
Allahyar Sayyadmanesh – Zorya Lugansk
Murat Sağlam – Ç. Rizespor
Barış Sungur – Muğlaspor
Oğuz Kağan Güçtekin – Konyaspor
Tolgay Arslan – Udinese
İsmail Yüksek – Balıkesirspor
Muhammed Gümüşkaya – Boluspor
Mevlüt Erdinç – Karagümrük
Alper Potuk – Ankaragücü
Erten Ersu – Konyaspor
Mauricio Isla – Flamengo
Hasan Ali Kaldırım – Başakşehir
Zanka – Kopenhag
Deniz Türüç – Başakşehir
Michael Frey – Waasl.-Beveren
Miha Zajc – Genoa
Mehmet Ekici – Kulüpsüz
Emre Belözoğlu – Kariyer sonu
Simon Falette – E. Frankfurt

BEŞİKTAŞ
GELENLER
Bernard Mensah – Kayserispor
Valentin Rosier – Sporting CP
Atakan Üner – Altınordu
Francisco Montero – Atletico
Gökhan Töre – Y. Malatyaspor
Josef de Souza – Al Ahli
Fabrice N’Sakala – Alanyaspor
Vincent Aboubakar – FC Porto
Welinton – Alanyaspor
Rachid Ghezzal – Leicester
Abdullah Aydın – Concarneau

GİDENLER
Caner Erkin – Fenerbahçe
Alpay Çelebi – Alanyaspor
Atamer Bilgin – Van Spor FK
İlkay İsler – Bayrampaşa
Halil Duman – Karaköprü Bld
Alpagut Özeren – Edirne Bld
Mertcan Açıkgöz – Eyüpspor
Oğuzhan Akgün – Altınordu
Enzo Roco – Karagümrük
Erdem Seçgin – İnegölspor
Abdullah Aydın – Altay SK
Kerem Kalafat – Giresunspor
Vctor Ruiz – Betis
Sedat Şahintürk – Adana Demirspor
Burak Yılmaz – LOSC Lille
Gökhan Gönül – Fenerbahçe
Emre Yıldız – 24 Erzincanspor
Ahmet Gülay – Alanyaspor
Fatih Aksoy – Alanyaspor
Pedro Rebocho – Guingamp
Mohamed Elneny – Arsenal
Abdoulay Diaby – Sporting CP
Kevin-Prince Boateng – Fiorentina

GALATASARAY
GELENLER
Oghenekaro Etebo – Stoke
Arda Turan – Barca
Emre Kılınç – Sivasspor
Fatih Öztürk – Kasımpaşa
Omar Elabdellaoui – Olimpiakos
Kerem Aktürkoğlu – 24 Erzincanspor
Oğulcan Çağlayan – Kulüpsüz

GİDENLER
Maicon – Al Nasr
Jimmy Durmaz – Karagümrük
Atalay Babacan – Adanaspor
Ahmet Çalık – Konyaspor
Berk Balaban – Ankaraspor
Adem Büyük – Y. Malatyaspor
Birhan Vatansever – Altınordu
Yuto Nagatomo – Marsilya
Mariano – Atletico MG
Yunus Akgün – Adana Demirspor
Selçuk İnan – Kariyer sonu
Jean Michael Seri – Fulham
Florin Andone – Brighton
Mario Lemina – Southampton
Henry Onyekuru – Monaco

ÇAYKUR RİZESPOR
GELENLER
Emir Dilaver – Dinamo Zagreb
Dusan Jovancic – Kızılyıldız
Yasin Pehlivan – Gençlerbirliği
Nadir Çiftci – Gençlerbirliği
Engin Bekdemir – Karagümrük
Kemal Rüzgar – Altınordu
Onur Bulut – Alanyaspor
Fabricio Baiano – Martimo
Loic Remy – LOSC Lille
Selim Ay – Konyaspor
Murat Sağlam – Fenerbahçe
Doğan Erdoğan – Trabzonspor
İsmail Köybaşı – Granada
Yassine Meriah – Olimpiakos
Fernando Andrade – FC Porto
Godfred Donsah – Bologna
Can Vural – Pazarspor
Konrad Michalak – Akhmat Grozny
Atakan Akkaynak – Willem II

GİDENLER
Burak Albayrak – Menemen Spor
Orhan Ovacıklı – Bandırmaspor
Amedej Vetrih – Gaziantep FK
Engin Bekdemir – Ankaraspor
Nadir Çiftci – Samsunspor
Yusuf Acer – Afjet Afyonspor
Mahsun Çapkan – Serik Belediye
Çınar Tarhan – Ergene Velimeşe
Can Vural – Pazarspor
Muhammet Çelik – Pazarspor
Eren Karadağ – Pazarspor
Sinan Yazıcı – Fatsa Belediye
Oguzhan Malcı – Mardin Fosfat
Atakan Akkaynak – Türkgücü Münch.
Berkay Sandıkçı – Kulüpsüz
Mohamed Abarhoun – Kulüpsüz
Yan Sasse – Coritiba FC
Atakan Akkaynak – Willem II
Oğuz Kağan Güçtekin – Fenerbahçe
Denys Garmash – Dynamo Kyiv
Ivanildo Fernandes – Sporting CP U23
Andriy Boryachuk – Shakhtar D.

SİVASSPOR
GELENLER
Robin Yalçın – Y. Malatyaspor
Kerem Atakan Kesgin – Göztepe
Jorge Félix – Piast Gliwice
Max Gradel – Toulouse
Fayçal Fajr – Getafe
Olarenwaju Kayode – Shakhtar D.
Casimir Ninga – SCO Angers
GİDENLER
Volkan Eğri – Sivas Belediye
Abdou Traore – Giresunspor
Özkan Yiğiter – Büyük Anadolu
Bünyamin Başar – Büyük Anadolu
Çağrı Karabey – Büyük Anadolu
Furkan Sağman – Sivas Belediye
Emre Kılınç – Galatasaray
Paul Papp – CS U Craiova
Mert Hakan Yandaş – Fenerbahçe
Cem Özdemir – Kulüpsüz
Fatih Aksoy – Beşiktaş
Fernando Andrade – FC Porto
Petar Skuletic – Montpellier

ALANYASPOR
GELENLER
Davidson – Vit. Guimaraes
Alpay Çelebi – Beşiktaş
Efkan Bekiroğlu – 1860 München
Ahmet Gülay – Beşiktaş
Fatih Aksoy – Beşiktaş
Adam Bareiro – Monterrey
Berkan Kutlu – FC Sion
Çagri Güney – Bursaspor
Khouma Babacar – Sassuolo
François Moubandje – Dinamo Zagreb
Ufuk Ceylan – Kulüpsüz

GİDENLER
Junior Fernandes – Ittihad Kalba
Emre Bekir – Serik Belediye
Veysel Ünal – Afjet Afyonspor
Hasan Emiroğlu – Kemerspor 2003
Hasan Can Yalçıntekin – Kemerspor 2003
Alper Tursun – Niğde Anadolu
Yusuf Karagöz – Edirne Bld
Reşo Akın – Tuzlaspor
Rauf Öktem – Karaköprü Bld
Papiss Demba Cisse – Fenerbahçe
Eray Birnican – Konyaspor
Onur Bulut – Ç. Rizespor
Hamza Özdemir – Kırklarelispor
Haydar Yılmaz – Tuzlaspor
Erdinç Mergen – Gümüşhanespor
Fabrice N’Sakala – Beşiktaş
Cenk Gönen – Denizlispor
Kaan Kanak – BB Erzurumspor
İsmail Ünal – Alanya Kestel
Lokman Gör – Altay SK
Sıddık Çelik – M.Yeşilyurt Bld
Isaac Sackey – Hatayspor
Murat Sevimler – Alanya Kestel
Welinton – Beşiktaş
Emircan Altıntaş – Adana Demirspor
Musa Çağıran – Konyaspor
Baiano – Kulüpsüz
Djalma – Kulüpsüz

YENİ MALATYASPOR
GELENLER
Benjamin Tetteh – Sparta Praha
Eray İşcan – Kayserispor
Adem Büyük – Galatasaray
Olcay Sahan – Denizlispor
Jetmir Topallı – KF Ballkani
Zeki Yavru – Denizlispor
Doğukan Emeksiz – Sarıyer
Murat Akça – Giresunspor
Kubilay Kanatsızkuş – Bursaspor
Karim Hafez – Wadi Degla
Wallace – Lazio
Guido Herrera – CA Talleres
Fernando Zuqui – Estudiantes
Christian Cueva – Santos FC
Ertac Özbir – Gençlerbirliği
Musa Bugrahan Kavaklı – Y. Malatya U19
Yakup Alkan – Çorum FK
Semih Kaya – Kulüpsüz
Jody Lukoki – Kulüpsüz

GİDENLER
Thievy Bifouma – SZ FC
Musa Buğrahan Kavaklı – Kahta 02 Spor
Ghaylen Chaaleli – Esperance
Yakup Alkan – Fethiyespor
Kubilay Yılmaz – Menemen Spor
Yiğithan Güveli – Altınordu
Gökhan Akkan – Ankaraspor
Muhammed Enes Salık – M.Yeşilyurt Bld
Fatih Gürden – Adıyaman 1954
Hüseyin Ekici – Adıyaman 1954
Buğra Cağıran – Samsunspor
Emre Selen – Adana Demirspor
Gökhan Töre – Beşiktaş
Murat Yıldırım – Gençlerbirliği
Nuri Fatih Aydin – Sakaryaspor
Ferhat Canlı – Karakoçan FK
Eren Tozlu – Giresunspor
Fabien Farnolle – BB Erzurumspor
Furkan Yiğit – Gölcükspor
Yakup Alkan – Çorum FK
Arturo Mina – BB Erzurumspor
Robin Yalçın – Sivasspor
Mitchell Donald – BB Erzurumspor
Sakıb Aytaç – Denizlispor
Sincere Seth – Kulüpsüz
Remi Walter – Kulüpsüz
Semih Beyaz – Kulüpsüz
Issiar Dia – Kulüpsüz
Vidar Örn Kjartansson – Rostov
Karim Hafez – Wadi Degla

KASIMPAŞA
GELENLER
Kevin Varga – Debrecen
Yasin Dülger – Boluspor
Ertuğrul Taşkıran – Konyaspor
Feyzi Yıldırım – Eskişehirspor
Ahmet Oğuz – Gençlerbirliği
Alan – St. Pölten
Julian Jeanvier – Brentford
Erdem Canpolat – Schalke 04 II
Florent Hadergjonaj – Huddersfield
Gilbert Koomson – Brann
Armin Hodzic – Fehérvr

GİDENLER
Olivier Veigneau – Le Mans FC
İlhan Depe – Kayserispor
Furkan Çetinkaya – Tarsus İY
Ricardo Quaresma – Vit. Guimaraes
Mame Thiam – Fenerbahçe
Fatih Öztürk – Galatasaray
Onur Ural – Sancaktepe FK
Tobias Heintz – Sarpsborg 08
Berk Çetin – Helmond Sport
Jorge Fernandes – FC Porto
Dieumerci Ndongala – KRC Genk
Zvonimir Sarlija – Slaven Belupo
Florent Hadergjonaj – Huddersfield
Yassine Meriah – Olimpiakos

KONYASPOR
GELENLER
İbrahim Sehiç – BB Erzurumspor
Erten Ersu – Fenerbahçe
Artem Kravets – Dynamo Kyiv
Oğuz Kağan Güçtekin – Fenerbahçe
Eray Birnican – Alanyaspor
Ahmet Çalık – Galatasaray
Samuel Eduok – Hajduk Split
Musa Çağıran – Alanyaspor
Sokol Cikalleshi – Akhisarspor
Adil Demirbağ – Adana Demirspor

GİDENLER
Savaş Polat – 1922 Konya
Mücahit Atalay – 1922 Konya
Veli Uğur Kara – Silivrispor
Ahmet Çolak – Sultanbeyli Bld
Vedat Bora – Tuzlaspor
Kaan Özdemir – Kahramanmaraş
Selim Ay – Ç. Rizespor
Seddar Karaman – 1922 Konya
Mücahit Can Akçay – Ankaragücü
Ertuğrul Taşkıran – Kasımpaşa
Ferhat Öztorun – Tuzlaspor
Jens Jönsson – Cdiz CF
Maksut Taşkıran – 1922 Konya
Ali Yaşar – İstanbulspor
Thuram – Tuzlaspor
Ali Turan – Kulüpsüz
Fallou Diagne – Kulüpsüz
Riad Baji – Udinese

KARAGÜMRÜK
GELENLER
Jimmy Durmaz – Galatasaray
Eric Lichaj – Hull
Lucas Biglia – Milan
Ervin Zukanovic – SPAL
Mevlüt Erdinç – Fenerbahçe
Aksel Aktaş – Kayserispor
Enzo Roco – Beşiktaş
Jure Balkovec – Hellas Verona
Yannis Salibur – Mallorca
Yavuz Ulaş Genç – BB Erzurum U19
Vato Arveladze – FC Locomotive
Badou Ndiaye – Stoke
Emiliano Viviano – Kulüpsüz
Aatif Chahechouhe – Kulüpsüz

GİDENLER
Innocent Emeghara – FC Winterthur
Engin Bekdemir – Ç. Rizespor
Yasin Çakaloğlu – Payasspor
Murat Hocaoğlu – Kahramanmaraş
Çagrı Ortakaya – Sakaryaspor
Barış Başdaş – Hannover
Gaber Dobrovoljc – Kulüpsüz
Yalçın Ayhan – Kariyer sonu
Bojan Saranov – Kulüpsüz
Barış Özbek – Kulüpsüz
Raheem Lawal – Kulüpsüz
Erdal Öztürk – Adana Demirspor
Bülent Cevahir – Y. Malatyaspor
Joseph Attamah – Başakşehir

GAZİANTEP FK
GELENLER
Cenk Şahin – Kayserispor
Çağlar Akbaba – Bursaspor
Alexandru Maxim – Mainz
Kevin Mirallas – Royal Antwerp
Amedej Vetrih – Ç. Rizespor
Furkan Soyalp – Başakşehir
Andre – Gremio
Zvonimir Kozulj – Kulüpsüz
Nouha Dicko – Kulüpsüz

GİDENLER
Hasan Yurtseven – Kozan Spor FK
Raman Chibsah – Bochum
Mahmut Bilir – Sarıyer
Kerim Avcı – Adana Demirspor
Muğdat Çelik – Kayserispor
Bahadır Çiloğlu – Serik Belediye
Yusuf Türk – Karacabey Bld
Mücahid Albayrak – BB Erzurumspor
Bartlomiej Pawlowski – Slask Wroclaw
Souleymane Diarra – Kulüpsüz
Seifedin Chabbi – Kulüpsüz
Olarenwaju Kayode – Shakhtar D.
Patrick Twumasi – Alavés
Furkan Soyalp – Başakşehir
Haydar Yılmaz – Alanyaspor
Alexandru Maxim – Mainz

ANKARAGÜCÜ
GELENLER
Zvonimir Sarlija – Slaven Belupo
Endri Cekici – NK Olimpija
Emre Güral – Türkgücü Münch.
Mücahit Can Akçay – Konyaspor
Alper Potuk – Fenerbahçe
Atakan Çankaya – Ankaraspor
Şahverdi Çetin – E. Frankfurt
Daniel Lukasik – Lechia Gdansk
Torgeir Börven – Rosenborg
Idriz Voca – FC Luzern
Abdullah Çelik – Mamak FK
Assane Dioussé – Saint-tienne
Jonathan Bolingi – Royal Antwerp
Joseph Paintsil – KRC Genk
Erdi Dikmen – A. Keçiörengücü
Luka Adzic – RSC Anderlecht

GİDENLER
Mehmet Sak – Hekimoğlu
İlhan Parlak – Kayserispor
Yiğit Kafkasyalı – Mamak FK
Alperen Kuyubaşı – Edirne Bld
Alperen Özşahin – Mamak FK
Burak Evren – Mamak FK
Abdullah Çelik – Mamak FK
Mahmut Altınkaya – Mamak FK
Sıtkı Ferdi İmdat – Altındağ Spor
Ahmet Sun – Etimesgut Bld
Alper Önal – Adıyaman 1954
Kaan Uykur – Altındağ Spor
Hasan Kaya – Nevşehir Bld
Fatih Tultak – Sakaryaspor
Suat Kaya – Tarsus İY
Dever Orgill – Antalyaspor
Gelmin Rivas – D.C. United
Ricardo Faty – Reggina
Aydın Karabulut – Kocaelispor
Mahmut Akan – Ankaraspor
Enes Kubat – Mamak FK
Ahmet Can Arık – 68 Aksaray Bld
Muhammed Yasir Karabay – Z. Kömürspor
Milos Stanojevic – Ankaraspor
Sedat Ağçay – Kulüpsüz
scar Scarione – Kulüpsüz
Nduka Ozokwo – Kulüpsüz
Daniel Lukasik – Lechia Gdansk
Gerson Rodrigues – Dynamo Kyiv
Konrad Michalak – Akhmat Grozny

KAYSERİSPOR
GELENLER
Denis Alibec – Astra Giurgiu
İlhan Depe – Kasımpaşa
İlhan Parlak – Ankaragücü
Aaron Lennon – Burnley
Manuel Fernandes – Krasnodar
Dimitrios Kolovetsios – Panathinaikos
Harrison Manzala – SCO Angers
Daniel Avramovski – Vardar
Muğdat Çelik – Gaziantep FK
Wilfried Kanga – SCO Angers
Joseph Attamah – Başakşehir
Yaw Ackah – Boavista
Aziz Behich – Başakşehir

GİDENLER
Bernard Mensah – Beşiktaş
Ben Rienstra – Fortuna Sittard
Cenk Şahin – Gaziantep FK
Artem Kravets – Dynamo Kyiv
Ziya Alkurt – Altay SK
Aksel Aktaş – Karagümrük
Furkan Polat – Kırşehir Bld
Eray İşcan – Y. Malatyaspor
Aymen Abdennour – Umm Salal SC
Taner Gümüş – Çengelköy
Anthony Uzodimma – Giresunspor
Mario Situm – Reggina
Mert Kula – A. Keçiörengücü
Brice Dja Djedje – Kulüpsüz
Hakan Arıkan – Kulüpsüz
Emirhan Civelek – Galatasaray
Alpay Çelebi – Beşiktaş
Muris Mesanovic – Mlad Boleslav
Emre Taşdemir – Galatasaray
Diego Angelo – Antalyaspor

ANTALYASPOR
GELENLER
Mert Yılmaz – FC Bayern II
Omar Imeri – Shkendija
Gökdeniz Bayrakdar – Kocaelispor
Sidney Sam – SCR Altach
Naldo – Espanyol
Doğukan Özkan – Beşiktaş U19
Nuri Şahin – W. Bremen
Dever Orgill – Ankaragücü
Ali Eren İyican – Ankaraspor
Serdar Gürler – SD Huesca

GİDENLER
Nazim Sangare – Fenerbahçe
Mustafa Acar – Isparta 32 Spor
Batuhan Berkay Fındık – Bodrumspor
Erman Vardar – Bodrumspor
Mustafa İnan – Kemerspor 2003
Yakup Mert Çakır – Bodrumspor
Mert Çölgecen – Kemerspor 2003
Talha Bulut – Kemerspor 2003
Kaan Mert Nasırcılar – Bodrumspor
Ali Erkin – Isparta 32 Spor
Mehmet Durgut – Isparta 32 Spor
Harun Alpsoy – Altay SK
Mikail Başar – Bodrumspor
Harun Kavaklıdere – Bodrumspor
Ondrej Celustka – Sparta Praha
Salih Dursun – Gençlerbirliği
Yekta Kurtuluş – Altay SK
Cengiz Demir – Bodrumspor
Sergen Yatağan – Bodrumspor
Cenk Şen – Bodrumspor
Gustavo Blanco Leschuk – Real Oviedo
Diego Angelo – Gençlerbirliği
Paul Mukairu – RSC Anderlecht
Charles – Kulüpsüz
Aly Cissokho – Kulüpsüz
Delvin N’Dinga – Kulüpsüz
Chico – Kulüpsüz
William Vainqueur – Kulüpsüz
Sinan Gümüş – Genoa

GÖZTEPE
GELENLER
İrfan Can Eğribayat – Adanaspor
Marko Mihojevic – PAOK Saloniki
Dzenan Burekovic – jpest FC
Cherif Ndiaye – HNK Gorica
Kerim Alıcı – Altınordu
Balzs Megyeri – Atromitos Athen
Kubilay Sönmez – Hatayspor
Burak Süleyman – Kocaelispor
Brown Ideye – Aris Selanik
Obinna Nwobodo – jpest FC
Guilherme – GD Alvarenga

GİDENLER
Kamil Wilczek – FC Kopenhag
Andre Castro – Braga
Wallace Reis – EC Vitria
Kerem Atakan Kesgin – Sivasspor
Gökay Eser – Serik Belediye
Celso Borges – Dep. La Corua
Göktuğ Bakırbaş – Ümraniyespor
Beto – Leixoes
Ege Özkayımoğlu – 1922 Konya
Kerim Alıcı – Boluspor
Samed Kaya – Adana Demirspor
Hakan Çinemre – Adanaspor
Deniz Kadah – Kulüpsüz
Cameron Jerome – Kulüpsüz
Serdar Gürler – SD Huesca

DENİZLİSPOR
GELENLER
Cenk Gönen – Alanyaspor
Fede Varela – CD Leganés
Mathieu Dossevi – Toulouse
ngelo Sagal – CF Pachuca
Marvin Bakalorz – Hannover
Costel Pantilimon – Not. Forest
Muris Mesanovic – Mlad Boleslav
Fabiano – Palmeiras
Neven Subotic – Union Berlin
Sakib Aytac – Y. Malatyaspor
Özer Özdemir – Kulüpsüz

GİDENLER
Asım Aksungur – Muğlaspor
Marc Kibong Mbamba – Ankaraspor
Olcay Şahan – Y. Malatyaspor
Murathan Sütçü – Kızılcabölük
Tolgahan Acar – Giresunspor
Zeki Yavru – Y. Malatyaspor
Emre Sağlık – Kızılcabölük
Kadir Kurt – Kızılcabölük
Ali Eren Yalçın – Denizlispor U19
Syam Ben Youssef – Kulüpsüz

HATAYSPOR
GELENLER
Burak Çamoğlu – Karlsruhe
Mame Diouf – Stoke
Aaron Boupendza – G. Bordeaux
Rben Ribeiro – Gil Vicente
Mehmet Küçükdurmuş – Alanya Kestel
Isaac Sackey – Alanyaspor
Munir – Mlaga CF
Yavuz Bugra Boyar – GMG Kastamonu
Ahmet Hakan Şahin – İnegölspor
Pablo Santos – Braga
Alexandros Katranis – Saint-tienne
Jean-Claude Billong – Benevento
Adama Traore – Monaco
Babajide David – FC Midtjylland

GİDENLER
Ömer Alıcı – Boluspor
Mahmut Emir – Şanlıurfaspor
Cengizhan Avcı – İskenderun FK
Mehmet Küçükdurmuş – Payasspor
Samed Karakoç – 24 Erzincanspor
Süleyman Çamlıca – Altındağ Spor
Semih Üstün – Isparta 32 Spor
Buğra Temel – İskenderun FK
Sadi Karaduman – Giresunspor
Caner Hüseyin Bağ – Giresunspor
Yasin Güreler – Tuzlaspor
Fadıl Kocaoğlu – İskenderun FK
Furkan Seker – Adanaspor
Kubilay Sönmez – Göztepe
Ahmet Hakan Şahin – İnegölspor
Hamza Gür – Boluspor
Taylan Özgün – Adıyaman 1954
Alican Özfesli – Başakşehir
Buğra Çağıran – Y. Malatyaspor

GENÇLERBİRLİĞİ
GELENLER
Dominik Furman – Wisla Plock
Murat Yıldırım – Y. Malatyaspor
Mustafa Çeçenoğlu – Menemen Spor
Mattias Johansson – Panathinaikos
Salih Dursun – Antalyaspor
Ataberk Gök – Ankara TKİ
Diego Angelo – Antalyaspor
Piris da Motta – Flamengo

GİDENLER
Nadir Çiftçi – Ç. Rizespor
Mehmetcan Yıldırım – Hacettepe
Ataberk Gök – Hacettepe
Rahmi Can Karadaş – Ankara Demir
Ömer Alper Tatlısu – Hacettepe
Recep Yurdakul – Hacettepe
Yağız Suat Bolat – Hacettepe
Furkan Temir – Hacettepe
Muhammed Barutçu – Hacettepe
Muhammet Selim Okur – Hacettepe
Metehan Mert – Hacettepe
Ali Eren Karadağ – Hacettepe
Hüseyin Eren Bektaş – Hacettepe
Numan Soysal – Hacettepe
Ali Eren Daşdemir – Alanya Kestel
Batuhan Özdemir – Nevşehir Bld
Ahmet Oğuz – Kasımpaşa
Yasin Pehlivan – Ç. Rizespor
Mike van Beijnen – Fortuna Sittard
Mats Seuntjens – Fortuna Sittard
Emre Gündoğdu – A. Keçiörengücü
İlksen Kuttekin – Fethiyespor
Kemal Emirhan Aydın – Hacettepe
Mehmet Can Güngör – Hacettepe
Cayan Poshoroğlu – Hacettepe
Erdem Özgenç – Tuzlaspor
Emre Bakır – Nevşehir Bld
Burak Çapkınoğlu – Adanaspor
Ertaç Özbir – Y. Malatyaspor
Sadio Diallo – Kulüpsüz
Furkan Korkut – Kulüpsüz
Serdarcan Eralp – Kulüpsüz
Stephane Sessegnon – Kulüpsüz
Flavio – Feirense
Fabrcio Baiano – Martimo

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar
YORUM YAZ