Erzurum’da ağaçtan düşen çocuk yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, Palandöken ilçesi Kazım Yurdalan Mahallesi’nde meydana gelen olayda ağacın üzerine çıkan 13 yaşındaki İ.Y. dengesini kaybederek aşağı düştü. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine gelen 112 ekipleri çocuğa ilk müdahaleyi burada yaptıktan sonra hastaneye sevk ederek tedavi altına aldı.
Erzurum Palandöken’de meydana gelen olayda ağaçtan düşen çocuk yaralandı.1245 defa okundu
![Erzurum Palandöken’de meydana gelen olayda ağaçtan düşen çocuk yaralandı. Erzurum Palandöken’de meydana gelen olayda ağaçtan düşen çocuk yaralandı.](https://yenierzurumhaber.com/wp-content/uploads/2023/08/AGAC-CUCU-748x348.jpg)
YORUM YAZ