Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
--
--
--
--
Son Dakika Haberler

Kısa Kulvar Sürat Pateni Danubia Serisi 2 yarışmasında sporcularımız madalyaları topladı.879 defa okundu

, , kategorisinde, 06 Kas 2023 - 12:25 tarihinde yayınlandı
Kısa Kulvar Sürat Pateni Danubia Serisi 2 yarışmasında sporcularımız madalyaları topladı.

Bulgaristan Sofia şehrinde 3-5 Kasım 2023 tarihlerinde düzenlenen Kısa Kulvar Sürat Pateni Danubia Serisi 2 yarışmasında sporcularımız madalyaları topladı.

Kısa Kulvar Sürat Pateni Danubia Serisi 2 yarışmasında ülkemizi temsil eden  TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi) ve milli sporcu olan Yusuf Miraç ULUDAĞ’ dan rekor başarı.

Toplam 9 ülkenin katılımıyla gerçekleşen  yarışmada Gençler C kategorisinde  mücadele eden son 3 yılın Türkiye Şampiyonu Milli Sporcu Yusuf Miraç Uludağ  ülkemize madalyalarla dönüyor .

1500 metre mesafede birinci, 1500 metre mesafede birinci, 500 metre mesafede birinci, 1000 metre mesafede birinci, 2000 metre bayrak yarışında birinci olan Yusuf Miraç Uludağ toplamda aldığı puanlarla altın madalya kazandı.

Aynı yarışmaya katılan bayanlar gençler  C kategorisinde Milli Sporcularımızdan Defne Çiğdem  2.nci olarak bronz madalya kazanmıştır. Gençler  D kategorisinde  Milli sporcumuz Efsa Polat 1’inci olarak altın madalya kazanmıştır.

 

Derya Karadağ Junior C girls kategorisinde 1500 metre ikinci, 500 metre ikinci 1000 metre penaltı, 2000 metre bayrak yarışında birinci olarak 2 gümüş ve bir altın madalya kazandı.

Diğer bir TOHM ve milli sporcumuz İlyas Karadağ, Junior D boys kategorisinde 1000 metre 1 birinci, 777 metre birinci, 500 metre ikinci, 2000 metre bayrak yarışmasında birinci olarak 3 altın madalya ve bir bronz madalya kazandı.


Milli sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz..  Ayrıca emeği  geçen Antrenörleri Artur Sultangaliyev’e , Burak Akar’a ve Duygu Belir’e teşekkür ediyoruz.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
YORUM YAZ