Sur Teknoloji Güvenlik Kamera Sistemleri şirket ortaklarından Yunus Karataş oğlu Muhammed Enes’i sünnet ettirdi.
Erkekliğe ilk adımı atan Muhammed Enes için eğlenceli bir sünnet düğünü düzenlendi. Genç iş insanı Yunus Karataş’ı bu mutlu gününde Erzurum esnafı, dostları, arkadaşları ve akrabaları yalnız bırakmadı. Yoğun katılımın olduğu mütevazı ve bir o kadar da eğlenceli geçen sünnet töreninde Karataş Ailesinin sevinci görülmeye değerdi.
Halaylar ve Erzurum oyun havaları ile adeta bir şölene dönüşen sünnet düğününde davetliler gönüllerince eğlendiler. Onlarca aracın katılımıyla düzenlenen konvoy eşliğinde Erzurum’un manevi sahibi Abdurrahman Gazi Hz. Türbesi’ni ziyaret eden konuklara Çat Yolu Hacı Baba Lokantası’nda yemek ikram edildi.
Oğlunu sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşayan Yunus Karataş davetlilerle yakından ilgilendi. katılımları için misafirlerine teşekkür etti.
Karataş, yemek sonrası katılımları için misafirlerine teşekkür ederken duygularını şu sözlerle dile getirdi:
İnsanın hayatı boyunca görüp görebileceği müstesna günler vardır. Bir baba olarak bana böyle anlamlı bir günün sevincini yaşatan Yüce Allah’a c.c sonsuz şükürler olsun.Rahmet Peygamberi Hz.Muhammed s.a.v Efendimiz’e sonsuz salat ve selam olsun..
Bugün ciğerparem biricik oğlum Muhammed Enes’in sünnet şölenine teşrifleri ile bizleri onurlandıran; aile büyüklerimize, gönül dostlarımıza, arkadaşlarımıza, akrabalarımıza, komşularımıza, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan uzaktan yakından gelen tüm konuklarımıza ve mazereti dolayısıyla katılamayan arayıp hayırlı olsun temennisinde bulunarak varlıklarını hissettiren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Yüce Rabbimiz c.c eksikliğinizi vermesin .. Yüce Allah’ımız c.c hepinizden ebeden razı olsun.
Karataş: Son olarak en mutlu günümüzde misafirlerimizi ağırladığımız Erzurum’un en mükemmel mekanlarından biri olan Çat Yolu Dönerci Hacı Baba’ya kaliteli hizmet ve tadına doyulmaz lezzetleri için ailem adına teşekkür ediyorum, dedi.